Anasayfa    Spa & Wellness

SPA & WELLNESS

Hot Stone Terapi (Süre: 60 dk.)

Yer kabuğunun çok derinliklerinde genç ve aktif volkan dağların tektonik hareketler sonucunda oluşan Bazalt Taşların ısıtılmasıyla ve masaj yolu ile vücutta yağ ile tatbik etmesiyle yapılan çok faydalı bir masaj terapisidır. Bu terapide chakra aura balansının yapıldığı ruh ve bedenin dengelenmesini amaçlandığı bir terapi yöntemidir.

Refleksology Terapi (Süre: 40 dk.)

El ve ayak marma noktalarına uzman terapistler tarafından bilinçli bir şekilde uygulanan baskı yöntemleriyle bedenin rahatlamasını amaçlayan geleneksel bir terapi yöntemidir.

Thai Terapi (Süre: 50 dk.)

Geleneksel Thai yönteminin kullanıldığı ve misafire rahat bir kıyafet giydirilerek, konusunda uzman kişilerin yer minderinde uyguladığı stretch hareketlerin olduğu bir terapidir.

Traditional Bali Masaj (Süre: 50 dk.)

Geleneksel Bali yöntemi olup Balili uzmanlar tarafından ritmik baskı hareketlerle ve aromaterapik yağların kullanıldığı rahatlama amaçlı bir terapidir.

Shiatsu Terapi (Süre: 50 dk.)

Belli noktaların baskılı bir şekilde uyarılmasını amaçlayan, aromatik yağlarla uygulanan geleneksel uzakdoğu yöntemidir.

BODY OİL AROMA MİXTURE TERAPİ
Anti Stres Aroma Terapi (Süre: 50 dk.)

Doğal aroma öz yağların beli oranlarda karıştırılıp tüm vücuda yoğun bir şekilde masaj uygulayarak yapılır, sinir gerginliği, yorgunluğu giderici ve rahatlayıcı etkiye sahiptir.

Anti atrit aroma Terapi (romatizmal ve eklem problemleri için) (Süre: 90 dk.)

Gerekli olan bitki yağları özel oranlarda sadeleştirici ile karıştırarak ve ağrıyan bölgeye masaj şekli ile tatbik ederek uygulanır, uygulama sonrası sarılarak bir saat bekledikten sonra ılık su ile durulanır. Eklem ve romatizmal problemlerde belli seyanslar halinde uygulandığında gerçek bir fayda sağlayacaktır.

Migren Sedative (yatıştırıcı) Aroma Terapi (Süre: 35 dk.)

Verilen bitki yağları özel oranlarda sadeleştirici ile karıştırarak ve ağrıyan (baş ve boyun sinuz) bölgeye masaj şekli ile tatbik ederek uygulanır. Hertürlü baş ağrılarını giderilmesine yardımcı olur.

Anti Selulit AromaTerapi (Süre: 90 dk.)

Selülit problemine faydalı yağların özel oranlarda karıştırılarak ve sadeleştirici kullanarak problemli selülit bölgeye masaj yolu ile tatbik edilir daha sonra sargı yaparak bir saat bekletilir ılık su yardımıyla durulayarak seyansı bitirilir. Beli seyanslar sonrası gözle görülür bir canlanma ve selülit probleminin azalacağını göreceksiniz.

Bağ Doku Sıkılaştırıcı ve Yağ Yakıcı Aroma Terapi (Süre: 35 dk.)

Probleme yönelik aroma öz yağların karışımın problemli bölgeye hafifi ve ritmik hareketlerle masaj uygulayarak yapılır. Dolaşım ve lenf sistemini güçlendirerek varisli bölgenin azalmasına ve kılcal damarların çatlamasını önler.

Bronzlaştırıcı Aroma Terapi (Süre: 30 dk.)

Özel oranlarda D.E ve B vitamin gurupradan oluşan özel karışım önce hazırlanarak hafifi bir şekilde vücutta uygulayarak masaj yapılır 20.30 dk sonra güneşe çıkılarak sağlıklı ve bronzlaşmış bir vücutta sahip olacaktır.

Kas Ağrılarını Giderici Terapi (Spor sonrası) (Süre: 90 dk.)

Verilen bitki yağları özel oranlarda sadeleştirici ile karıştırarak ve ağrıyan bölgeye masaj şekli ile tatbik ederek uygulanır, uygulama sonrası sarılarak bir saat bekledikten sonra ılık su ile durulanır. Kas doku ve bağ doku sakatlık problemlerinde belli seyanslar halinde uygulandığında gerçek bir fayda sağlayacaktır.